Sign In

x

2021 Photogenic Winners

Jr. Winner
Addison Brumfield
Michelle's Academy of Dance
Jr. Winner
Ahbry-Elle Williams
Judy Dollenmayer Studio of Dance
Jr. Winner
Aislinn Halvonik
Lefton Dance Complex
Jr. Winner
Alannah Bowman
Ramona/Julian Aca. of Dance
Jr. Winner
Alexa Culler
Evolution Dance Complex
Jr. Winner
Alexandra Newlove
Jennifer's Rising Dance Stars
Jr. Winner
Analia Murillo
Elite Dance Studio
Jr. Winner
Andie Jane Holmes
Hot Shots Dance Company
Jr. Winner
Ariana Shields
The Beat Dance Company
Jr. Winner
Asher Lindstrom
Chavarria Institute of the Arts
Jr. Winner
Aurora Brady
Aurora Monroe School of Dance
Jr. Winner
Ava Martin
INFINITY DANCE STUDIO
Jr. Winner
Ava Shirley
Dance Unlimited
Jr. Winner
Ava Grace Chandler
Oxford Elite Dance Company
Jr. Winner
Avery Tran
The Center Stage Studio
Jr. Winner
Bailey Meyers
Jeanne Lynn Dance Studio
Jr. Winner
Bella Kidder
Murrieta Dance Project
Jr. Winner
Cambree Ross
Upstate Carolina Dance Center
Jr. Winner
Camdyn Mitchell
West Coast School Of The Arts
Jr. Winner
Chanell Griffith
Empire Dance Company
Jr. Winner
Charlotte Thompson
Just off Broadway
Jr. Winner
Eleanor Dozier
The Dance Warehouse
Jr. Winner
Elizabeth Londono
High Voltage Dance Academy
Jr. Winner
Ellia Grasmick
Boutique Dance Academy
Jr. Winner
Emerson Knott
Center Stage Dance Co.
Jr. Winner
Emily Adams
Triple Threat Performing Arts
Jr. Winner
Emily Pansini
Diamond Dance Academy
Jr. Winner
Emory Echols
Natural State Dance Company
Jr. Winner
Evelyn Torres
KAOS Dance Elite
Jr. Winner
Evie Hernandez
Evolve Dance Company
Jr. Winner
Genevieve Scibor
Cary Dance Productions
Jr. Winner
Grayson West
Pacific Dance
Jr. Winner
Hannah Steele
Frances Lea Dance Center-Frances Lea the Company
Jr. Winner
Hannah Grace Balcom
Miss Amy's Competitive Edge
Jr. Winner
Harlee Lozano
PAVE School of the Arts
Jr. Winner
Harlow Wincentsen
Groove Station
Jr. Winner
Harper Ruff
Stacey's Dance Studio
Jr. Winner
Hayden Ramirez
California Dance Company
Jr. Winner
Isabella Morency
Creative Edge Dance Studio
Jr. Winner
Kai Gooding
Universal Dance Academy
Jr. Winner
Kaylani Vogt
K J Dance Theater
Jr. Winner
Kenna Bonhote
Diverse Elements
Jr. Winner
Liliana Forner
2023 Dance Company
Jr. Winner
Makayla Vaughn
Dance Expressions Dance Studio
Jr. Winner
Makenize Smith
PowerHouse Dance Academy
Jr. Winner
Meadow Waltemyer
Conservatory of Dance Arts
Jr. Winner
Noah Rosario
RAVE Dance Complex
Jr. Winner
Odette Flores
Peggy Izzo's The Dance Workshop
Jr. Winner
Olivia Allen
Mile High Dance Center
Jr. Winner
Piper Dufour
Temecula Dance Company
Jr. Winner
Piper-Joy Luray
The Element Dance Center
Jr. Winner
Rae'dence Grant
Dream Catcher's Dance Company
Jr. Winner
Reaben Burris
Starz Elite Dance Center
Jr. Winner
Ryan Owen
Applause Fine Arts School
Jr. Winner
Sawyer Fuqua
Acapriccio Dance Company
Jr. Winner
Scarlett Dixon
Team ADBA
Jr. Winner
Scarlett Thorsell
Karen's School of Dance
Jr. Winner
Sophia Garcia
Abby Lee Dance Company
Jr. Winner
Tierzah Vanhouten
Northland School of Dance
Sr. Winner
Alexis Johnson
Esprit Dance Academy
Sr. Winner
Amelia Dickerson
Dance Depot
Sr. Winner
Audrey Malhi
D2M Dance Project
Sr. Winner
Ava Matthews
Next Step Dance Performing Arts
Sr. Winner
Ayanna Dowell
South Coast Performing Arts
Sr. Winner
Baylee Perez
Ignite Dance
Sr. Winner
Brinkley Mckinney
The Edge Amarillo
Sr. Winner
Brooke Fernandez
Dancers Gallery
Sr. Winner
Brooklynn Bounds
Dance Unlimited
Sr. Winner
Caitlin Martin
Love2Dance
Sr. Winner
Caitlin Molsberry
Nor Cal Dance Arts
Sr. Winner
Cambell Keating
Broadway Bound Dance Centre
Sr. Winner
Candice Peng
Dancers World Production
Sr. Winner
Chloe Lutosky
The Element Dance Center
Sr. Winner
Cooper Makowski
Freedom Dance Center
Sr. Winner
Elisabeth Dorwarth
Diamond Dance Academy LLC
Sr. Winner
Emmy Merrill-Harris
Lancaster Dance Academy
Sr. Winner
Hailey Barrows
Vision 11 Dance
Sr. Winner
Halle Grace Devine
Star Struck Dance Studio
Sr. Winner
Isabella Calasso
Amplified Performing Arts Center
Sr. Winner
Isabelle Richards
The Element Dance Center
Sr. Winner
Jaclyn Dierkes
Karen's School of Dance
Sr. Winner
Jacob Dever
Platinum Dance Studio
Sr. Winner
Jillian Atwood
North Myrtle Beach Performing Arts
Sr. Winner
Katie Albright
The Element Dance Center
Sr. Winner
Keira Card
Woodbury Dance Center
Sr. Winner
Mackenzie Swan
Bay Valley Academy
Sr. Winner
Maddie Finn
Avi's Dance Project
Sr. Winner
Maddie Oldham
Dance Dynamics Memphis, LLC
Sr. Winner
Maddy Webster
2023 Dance Company
Sr. Winner
Madelyn Campo
T J E Dance Force
Sr. Winner
Madelyn Zerrle
Peggy Izzo's The Dance Workshop
Sr. Winner
Mariella Vickery
North Alabama Dance Theatre
Sr. Winner
Mary Aumack
The Element Dance Center
Sr. Winner
Mary Aumack
The Element Dance Center
Sr. Winner
Mollie Tiner
CenterStage Performing Company
Sr. Winner
Morgan Callicutt
On Stage School of Dance
Sr. Winner
Olivia Seck
Reign Dance Studios
Sr. Winner
Rissa Stone
Mt Hood Dance Academy
Sr. Winner
Sarah Verburg
Above the Barre
Sr. Winner
Savannah Kennedy
Studio for the Living Arts Dance Complex
Sr. Winner
Savannah Meadows
Acapriccio Dance Company
Sr. Winner
Savannah Meadows
Acapriccio Dance Company
Sr. Winner
Savannah Meadows
Acapriccio Dance Company
Sr. Winner
Shelbee Jordan
Cleveland & Chattanooga Dance and Performing Arts Center
Sr. Winner
Skye Filek
Just Plain Dancin'
Sr. Winner
Sofia Blas
Danzart Academy
Sr. Winner
Sophia Williams
INSPIRE Entertainment
Sr. Winner
Sydney Ford
Step South Dance
Sr. Winner
Taylor Vu
So Cal Dance Academy
Sr. Winner
Te'a Quintana
Kovacs Studio of Dance
Sr. Winner
Tomi Newman
Z Company Arts
Core Values