Sign In

x

2022 Photogenic Winners

Jr. Winner
Aivy Halvonik
Lefton Dance Complex
Jr. Winner
Alexa Alexander
Motivating Movement Creative Space
Jr. Winner
Alexis Emko
Boutique Dance Academy
Jr. Winner
Alexis Martin
Page & Co. Dance Co.
Jr. Winner
Alice Pelt
Academy of Dance Music Theatre
Jr. Winner
Anissa Ghomeshi
Top Billing Entertainment
Jr. Winner
Aria Mccloud-Jones
Starz Studio of Performing Arts
Jr. Winner
Aria Riley
Dance Nation
Jr. Winner
Ashlynn Lee
Illuzion Elite Dance Co.
Jr. Winner
Ava Ashley
Dance Dimensions Performing Arts Center
Jr. Winner
Ava Brewer
Dance Expressions Dance Studio
Jr. Winner
Ava Grace Larson
The Dance Warehouse
Jr. Winner
Avenn Smith
Kaleidoscope Dance Company
Jr. Winner
Avery Wilkinson
Orange County Performing Arts Academy
Jr. Winner
Bodhi Gill
Academy of Dance Westlake
Jr. Winner
Bristol Routley
Rockford Dance Company
Jr. Winner
Calleigh Vara
Keely Jardell's School of Dance
Jr. Winner
Chase Cooper
Studio L Hoboken
Jr. Winner
Chloe Walker
Esprit Dance Academy
Jr. Winner
Christian Colwell
Michigan Dance Company
Jr. Winner
Daphne Tellez
West Valley Dance Company
Jr. Winner
Delaney Chouinard
Studio Life Performing Art
Jr. Winner
Dolly Furlo
Regan Mason Haley Dance Company
Jr. Winner
Ella Raine Gutierrez
Turn Up The Heat Dance
Jr. Winner
Emily Collins
Dance Deluxe
Jr. Winner
Emmalynn Young
BPM Dance Complex
Jr. Winner
Emmersyn Lofton
DanCyn Studio
Jr. Winner
Gavin Wolf
Amplified Studio 850
Jr. Winner
Gennaro Spivak
Jump Dance Studio
Jr. Winner
Gia Glenn
Signature Dance Academy
Jr. Winner
Greysen Fowler-Allen
Pacific Dance
Jr. Winner
Holland Rijnders
Talent Factory
Jr. Winner
Isabella Roman
KTB
Jr. Winner
Jackson Donley
Positive Image Dance Studio
Jr. Winner
Jade Tuck
Dance It Up Performing Arts
Jr. Winner
Juliet Steffenson
Creative Culture Dance Academy
Jr. Winner
Kate Southard
Jackie O'Neal School of Dance
Jr. Winner
Katelyn Jurisch
New Wave Dance Co.
Jr. Winner
Katelyn Pusin
Steppin Out Dance Center
Jr. Winner
Kayda May
Signature Dance Academy
Jr. Winner
Kayda May
Signature Dance Academy
Jr. Winner
Keira Zachary
D.S.A.P.A
Jr. Winner
Kendra Kestler
Northern Dance Academy
Jr. Winner
Kroft Burkey
Studio 84
Jr. Winner
Liliana Forner
2023 Dance Company
Jr. Winner
Lillian Thacker
Candy Apple's Dance Center
Jr. Winner
Lily Bean
Kelly Richards School of Dance
Jr. Winner
Lily Bonney
Karen's School of Dance
Jr. Winner
London Peterson
Gift of Dance Studio
Jr. Winner
Mackenzie Mobus
Gotta Dance Academy
Jr. Winner
Makayla Bolkin
Dance Dimensions Performing Arts Center
Jr. Winner
Maliyah Kartchner
Grace Unchained Studio
Jr. Winner
Maylie Zardes
NorthPointe Dance Academy
Jr. Winner
Melina Mayo
Pacific Dance
Jr. Winner
Melody Sunga
Precision Dance Center
Jr. Winner
Mia Hernandez
Debbie's School of Dance
Jr. Winner
Miae Bluing
Hermitage Dance Academy
Jr. Winner
Mikinley Mills
JEM DANCE
Jr. Winner
Olivia Uttich
Premiere Dance Academy
Jr. Winner
Parker Moss
Premiere Dance Studio
Jr. Winner
Peyton Hess
A Time To Dance, LLC
Jr. Winner
Piper Coglianese
Adagio
Jr. Winner
Raelyne Wright
Dance Specialties, Ltd
Jr. Winner
Reaben Burris
Starz Elite Dance Center
Jr. Winner
Sanai Dorsey
K2 Studios
Jr. Winner
Savannah Blevins
Lauren Ashley Dance Center
Jr. Winner
Scarlett Wick
Artistry In Motion Performing Arts Center
Jr. Winner
Sofía Cuevas
PAVE School of the Arts
Jr. Winner
Taven Johnson-Kerns
Bricks Studio
Jr. Winner
Taylor Arnold
Perfect Pointe
Jr. Winner
Vivienne Osamor
Vdanse Academy
Jr. Winner
Zoe Rowell
Xtreme Force Dance Company
Sr. Winner
Abella Isakson
South County Dance Company
Sr. Winner
Addi Weems
Studio 7 Performance
Sr. Winner
Addison Basile
Storm Dance Alliance
Sr. Winner
Aislynn Finley
The Element Dance Center
Sr. Winner
Alivia Heath
Miss Donna's School of Dance
Sr. Winner
Angelena Danowski
Karen's School of Dance
Sr. Winner
Angelia Connors
Dance Creations
Sr. Winner
Audrey Malhi
D2M Dance Project
Sr. Winner
Ava Garland
C & C Dance Co
Sr. Winner
Ava Guerrero
Supreme Dance Center
Sr. Winner
Ava Miyatovich
A Time To Dance
Sr. Winner
Ava Randle
Prestige Dance Company
Sr. Winner
Bailey Tolios
New Wave Dance Co.
Sr. Winner
Bella Mach
Piazza Dance Company
Sr. Winner
Ben Wheeless
Republic Edge Dance
Sr. Winner
Breanna Dowdell
Jordan Center Dance
Sr. Winner
Brenna Ellingsworth
Dance Dynamics
Sr. Winner
Brianna Revillas
Graham Traditions Encore Dance Centre
Sr. Winner
Brooke Bates
The Dance Company
Sr. Winner
Caitlin Martin
Love2Dance
Sr. Winner
Claudia Frankfort
Thrive Dance Center
Sr. Winner
Destiny Anderson
Barre Dance Center
Sr. Winner
Devynn Fritz
A Time To Dance, LLC
Sr. Winner
Ella Cox
Chandler Dance Center
Sr. Winner
Emma Rodriguez
Triple Threat Performing Arts
Sr. Winner
Emma Winslow
Shelly True Dance Academy
Sr. Winner
Evan Vassas
The Art Of Dance
Sr. Winner
Hailey Bickel
Germantown Dance
Sr. Winner
Hailey Giancola
Elite Dance Studio
Sr. Winner
Haley Elston
Cutting Edge Dance Center
Sr. Winner
Halle Flynn
Xtreme Dance
Sr. Winner
Hannah Mccabe
Capistrano Academy of Dance
Sr. Winner
Harper Brantley
Suzie Mccraw School of Dance
Sr. Winner
Isabella Foley
Premier Studio for Dance
Sr. Winner
Isabella Shields
The Beat Dance Company
Sr. Winner
Ivey Wilson
Center Stage Dance Co.
Sr. Winner
Jackson Swann
Project Slide
Sr. Winner
Jessie Bodrie
Miss Lore's Dance Rage
Sr. Winner
Jillian Miller
The Element Dance Center
Sr. Winner
Jillian Sherrill
Academy of Dance Music Theatre
Sr. Winner
Jorja Jelinek
DANTZ DYNAMIX
Sr. Winner
Kaleigh Pritchard
LSJ Dance
Sr. Winner
Katie Albright
The Element Dance Center
Sr. Winner
Kayla Coffee
The Studio of Dance Kentucky
Sr. Winner
Kindall Krogsdale
Studio 320 Dance
Sr. Winner
Kristen Rodriguez
Starlight Dance Studio
Sr. Winner
Kylie Griffiths
Northland School of Dance
Sr. Winner
Kymora Dorvilus
North Shore Dance
Sr. Winner
Lexie Roberts
BPM Dance Complex
Sr. Winner
Lilee Broome
Dancers Turnout
Sr. Winner
London Mitchell
N-Step Dance Academy
Sr. Winner
London Riley
The Rage
Sr. Winner
Madelyn Mitchell
Creative Dance Workshop of Bow
Sr. Winner
Madison Hagerman
Fusion Dance Center
Sr. Winner
Marley Rambo
On Edge Movement
Sr. Winner
Mary Aumack
The Element Dance Center
Sr. Winner
Molly Bishop
Gillman's Dance Academy
Sr. Winner
Olivia Hussey
Linda Dobbins Dance
Sr. Winner
Olivia Moore
Main Event Dance Company
Sr. Winner
Olivia Moulton
Metropolitan Dance Alliance
Sr. Winner
Olivia Sobieraj
The Platform Dance Studio
Sr. Winner
Paige Parken
Onstage Dance Studio
Sr. Winner
Peyton Troth
Triple Threat Dance Company
Sr. Winner
Peyton Vialpando
R&R Dance Studio
Sr. Winner
Pressley Frazier
NV Dance Productions
Sr. Winner
Reese Pidgeon
The Element Dance Center
Sr. Winner
Rianne Fujinaga
Centre Stage Dance Academy
Sr. Winner
Savannah Meadows
Acapriccio Dance Company
Sr. Winner
Shayla Moarefdoust
Straub Dance Center
Sr. Winner
Shea Levine
Warehouse Dance Studio
Sr. Winner
Sivan Kanitz
Elite Dance Center
Sr. Winner
Skylar Colvin
Studio L Hoboken
Sr. Winner
Whitney Forthofer
Absolute Dance Company
Core Values